Canlı Sohbet

admin

Genel

Canlı Sohbet Sitelerinde Kurulan Arkadaşlıklar

Canlı sohbet sitelerinde insanlar çok kolay arkadaşlık kurmaktadırlar. Buralara giriş yaptığınızda, sizin gibi birçok kişi de aynı amaç doğrultusunda giriş yapmıştır. Onların da amacı arkadaşlık kurmak ve sohbetler etmektir. Burada kurulan dostluklar herhangi bir çıkar amacı gütmez. Karşınızdaki insanlar sizden maddi ve manevi olarak herhangi bir şey talep etmezler. Yani sizin istemediğiniz onay vermediğiniz hiçbir şeyin burada olabilme durumu yoktur. Aynı amaç doğrultusundaki insanların toplanmış oldukları yer olarak da bu siteleri tanımlayabiliriz. ‘’Yalnızlık Allah’a mahsustur’’ sözünü unutmamak ve çeşitli arkadaşlıklar kurmak isteyen insanların buluşma yeri diye de tanımlayabiliriz. Bu sitelerde kurulan dostluklar uzun ömürlü ya da geleceğe yönelik birliktelik oluşturacak şekilde de olabilir. Kız erkek ilişkilerinde buralarda tanışıp evlenen birçok kişi olduğunu da görmekteyiz ve bilmekteyiz. Durum böylesine hoş, ortam da böylesine güzelse neden canlı sohbet ortamları olan sitelere giriş yapmayalım ki? Böyle sohbet sitelerinde arkadaşlarınızı siz kendiniz belirleyebiliyorsunuz. İstediğiniz kişilerle konuşup sohbet etmekte özgürsünüz. İstemediğiniz insanlarla görüşmek zorunda değilsiniz. Sizi sıkıntıya sokan rahatsız eden birisi varsa site yöneticisine şikayet edebilirsiniz. Yani hobilerinizin ve ortak yönlerinizin uygun olduğu kişilerle konuşursunuz, diğerleriyle konuşmak zorunda kalmıyorsunuz. Yapacağınız her şey kendi hür iradenizle ortaya çıkmaktadır.

Canlı Sohbet Sitelerinde Ne Gibi Dostluklar Kurulabilir?

Bu sitelerde bulunan insanlarla kültürel ilişkiler kurabilirsiniz. Neticede ülkenin dört bir yanından gelen kişiler, size farklı kültürlerin adet ve törelerini öğretebilirler. Bilmediğiniz, görmediğiniz birçok kesimden gelen insanlarla kültür ilişkisi haricinde farklı fikir alış verişlerinde de bulunabilirsiniz. Bir konu üzerine konuşmaya başladığınızda bütün bunları zaman içerisinde zaten kendiniz yaşayarak göreceksiniz. Canlı sohbet siteleri içerisinde sizin uğraştığınız meslek dalı ile alakalı başka mesleklere sahip insanlar da bulunmaktadır. Onlarla iş sohbetleri yapabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Ayrıca genel sohbetler de edebilir, özelden baş başa da konuşabilirsiniz. Edilen Chat ler; spordan sinemaya, siyasetten gidilecek tatile kadar olan her türlü konuyu içeriyor olabilir. İlgi alanınızı oluşturacak bütün konuşmaları rahatlıkla hem cinsinizle ya da karşı cinsinizle yapabilirsiniz. Buralarda tanışıp uzun zaman konuşan kişiler, arkadaşlıklarını gerçek hayata da taşıyabilirler. Bunların örnekleri oldukça fazladır. Ayrıca bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulma durumları da buralarda söz konusu olmaktadır. Diğer yarım dediğiniz kişi yakınınızda değilse, belki de uzaklardadır. Bunu siz bilemezsiniz. Ancak arayarak onu bulabilirsiniz.

Canlı Sohbet Etmek İstiyorum? Ne Yapmalıyım?

İnsanlar arkadaşlıklar kurmak, sohbet etmek, dertleşmek ihtiyaçlarını canlı sohbet etmek isteyen  sitelerde giderebilirler. Bunun için yapmanız gereken şey çok basittir. Herhangi bir arkadaşlık sitesine giriş yapmanız; bir nik ve şifre belirlemeniz yeterli olacaktır. Bu sitelerin çoğunluğuna üye olmanıza bile gerek yoktur. Genelde ücretsizdirler. Sizden para talep etmezler. Nick ve şifre belirledikten sonra, siteye giriş yaparsınız ve sizin gibi orada bulunan insanlara selam, merhaba yazabilirsiniz. Kişilerle yazışarak zaman içerisinde içlerinden sizin kafa yapınıza uygun olanları ayırt edebilirsiniz. Yazışmanın yetmediği zamanlarda görüntülü konuşabilirsiniz ya da mikrofon ile sesli sohbet edebilirsiniz. Belli bir süre yazıştıktan sonra tanımak istediğiniz kişiyi canlı olarak görmek size ayrıca bir mutluluk verecektir. Normal hayatınıza dönüp baktığınızda kaç tane arkadaşınız vardır ki? Bunların içinden kaç tanesi gerçek dosttur? Herhalde bulduğunuz sayı, parmak sayınızı geçmemiştir. Ama internetteki canlı sohbet sitelerinde istediğiniz sayıda arkadaş edinmeniz mümkün olacaktır. Hem de sizin ihtiyaç duyduğunuz her saat ve her yerde, istediğiniz türden sohbetler edebileceksiniz. Zaten gerçek dostluklarda ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda arkadaşımız yanımızda olsun istemez miyiz? Bu sitelerdeki arkadaşlıkların şöyle bir avantajı daha vardır: Konuşmak istediğiniz konuları utanmadan sıkılmadan karşınızdakine anlatabileceksiniz. Çünkü gerçek hayattaki bir arkadaşınız sizi ayıplar ya da sorgular. Burada böyle bir şey söz konusu olmayacaktır. Dertlerinizi ve sorunlarınızı karşınızdaki kişilere rahatlıkla yazabileceksiniz. Ondan tavsiyeler alabileceksiniz. Konuşmaların sonu sorgulamaya değil çözüm üretmeye yönelik olacaktır. Bunlar da sizin arkadaşlık kurmanızda içinizin rahatlamasına sebep olur. Belki de hayatınıza yeni bir yön vermede bu fikirlerin çok büyük bir önemi de olabilir.

CANLI MOBİL SOHBET ODALARI

SohbetBitmez Mobil Sohbet Mobil Sohbet olarak bilinen, insanlarin elinin altında bulunup, her an insanlarla güzel ortamlarda bulunmasini sağlamasi için olusturulmus topluluga denir. Bir cok insanin yeni erkek ve kız arkadaşlarla tanişmak için, sosyal bir sekilde saygı ve sevgi cercevesiyle olusturdugu bu topluluk, her daim bütün kullanıcılarina saygı ile yaklasmiş, ve isteklerine göre kolaylıklar sağlatmıştır. Sohbet denilince akla tabiki genelde erkek’ler karşı cins ile iletisim kurmak, kızlar ise yeni arkadaşlar edinme amacli iletisim olarak görürler genelde. Her tür insanin bir arada bulusturup durmaksizin yeni deneyimler edinip, yeni konular şeklinde sohbet ederek güzel ortamlar saglamasina yardımcı oluyoruz. Mobil sohbet ise ayni anlamlara gelmektetedir. Her gün yeniklerle hizlı aktif cesur bir şekilde ilerliyor telefondan sohbet bizim işimiz telden chat yapmak isteyenlere aralıksız hizmet vermeye devam edeceğiz kuşkusuz ve yenilikler ile illerlicegiz kamu alanlarında özel sektörde çalışanlar bankada doktorlar, avukatlar, polisler, askerler hepsini bir araya topluyoruz bilindigi gibi flash, java desteği bir çok şirkete, iş yerinde yasaklı biz bunu fark ettiğimiz için sizlere burayı açtık Sizlerde çok geçmeden mobil çet sitemize girip bir çok farklı kişiyle mobil sohbet chat yapma olanağına kavuşabilirsiniz.
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


© 2020 Copyright www.BizimShell.Com Tüm hakları saklıdır. Dost Siteler : Sohbet Chat  Mobil Sohbet